Bilgisayarınız İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları | Güncel Liste

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “Bilgisayarınız İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları?” sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Antivirüsler bildiğiniz veya henüz öğreneceğiniz üzere bilgisayarımıza giren zararlı yazılımları bulup yok etme amacıyla geliştirilen paket programlardır. Bu programlar sayesinde dosyalarımızı, bilgilerimizi, şifrelerimizi kısaca bilgisayarımızda mevcut tüm verilerimizi korumuş oluruz. Antivirüs programı bulunmayan bir bilgisayardaki veriler çalınabilir veya kullanılmaz hale gelebilir. İnternet ortamında bireysel kullanım için Avast, Kaspersky, AVG, Bitdefender, Avira, Sophos Home, Adaware, Zone Alarm gibi birçok ücretsiz antivirüs programı bulunmaktadır. Bu saydığım popüler antivirüs programlardan herhangi birini bilgisayarınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burada benim tavsiye ettiğim ve uzun yıllardır kullandığım Ücretsiz Avast Antivirüs programı olacaktır. Ayrıca yukarıda saydığım diğer antivirüs programlarını hemen altta verdiğim bağlantıları kullanarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Bir bilgisayarda standart olarak “Windows Defender Güvenlik Duvarı” bulunmaktadır. Ancak bilişim dünyasına her gün binlerce yeni yazılım girdiğinden alternatif bir antivirüs programını bilgisayarınıza yüklemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Şimdi hemen alttaki videodan “Bilgisayara Ücretsiz Antivirüs Programı Nasıl Yüklenir?” sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bilgisayarınız İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Avast | https://www.avast.com/tr-tr/index#pc

Kaspersky |  https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/antivirus-free-trial

AVG | https://www.avg.com/tr-tr/free-antivirus-download#pc

Bitdefender | https://www.bitdefender.com/solutions/free.html

Avira |  https://www.avira.com/tr/free-antivirus-windows

Sophos Home | https://home.sophos.com/en-us/download-antivirus-pc.aspx

Adaware | https://www.adaware.com/free-antivirus-download/

Zone Alarm | https://www.zonealarm.com/software/free-antivirus

Malwarebytes | https://www.malwarebytes.com/solutions/free-antivirus

Etiket: bilgisayara antivirüs programı nasıl yüklenir, bilgisayara antivirüs programı yükleme, bilgisayarınız için en iyi ücretsiz antivirüs programları, bilgisayara antivirüs programı nasıl yüklenir, bilgisayara antivirüs programı yükleme, kaspersky vs virus, avast antivirüs, avast antivirüs nasıl indirilir, avast antivirüs kaldırma, ücretsiz antivirüs programları, en iyi antivirüs programları 2022 pc ücretsiz, antivirüs programı devre dışı bırakma, kaspersky nasıl kullanılır, kaspersky nasıl indirilir, malwarebytes nasıl indirilir…

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi