Tech Worm YouTube Kanalı Hakkında Bilgilendirme!

22.11.2020

Baylar, Bayanlar!

Bildiğiniz üzere Tech Worm YouTube kanalı olarak, sizlere bilgisayar dünyası ile ilgili çeşitli kategorilerde videolar hazırlıyorum. Şu anda yaklaşık olarak 350’ye yakın videom bulunuyor.

Bu videolarda gösterdiğim çözüm yollarını elde etmiş olduğum deneyimler sonucunda sizlerle paylaşıyorum. Bu deneyimlerin yıllarca bilişim dünyasında -aktif olarak sahada- çalıştığımdan kaynaklandığını belirteyim.

Videolarda bulunan her çözüm yolu sizlere %100 başarı sağlayacak diye kesin bir şey söylememem, söylersem “yalan” söylemiş olurum. Ancak genel geçer olarak otorite sahibi platformlarda en çok olumlu geri bildirim alan ve tecrübelerime dayanarak %90’a yakın çözüm sağladığım yol ve yöntemleri sizlere aktarmaya çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim.

Her ne kadar bilişimciler kritik bilgileri veya deneyimlerini paylaşmayı pek sevmeseler de, şahsen öğrendiğim veya deneyimlediğim herhangi bir bilgiyi “saklamaktan, gizlemekten” nefret ederim. Bu yüzden bu bilgileri sizlere aktarmaktan keyif aldığımı söyleyebilirim.

Sizler sorun yaşadığınız konuları videoların veya bu yazının altında benimle paylaşırsanız elimden geldiğince bu yaşadığınız sorun ile ilgili video çekmeye çalışırım.

Bazı arkadaşlar, olumsuz geri bildirimlere (yani yorumlara) yanıt vermediğimden şikâyet ediyorlar. Arkadaşlar, mail adresime gelen mailleri bir görseniz, gerçekten zaman ayırma konusunda sıkıntı yaşadığımı net belirteyim. Çünkü benimde bir işim var, zaman ayırmam gereken insanlar var, kendime zaman ayırmam gereken durumlar var. Bu durumda bile birçok kişiye yardımcı olmaya çalıştığımı, zaman ayırmaya çalıştığımı söyleyeyim. Hatta iş yerimden bile bazen eve arızalı laptoplar ile geldiğimi hatırlatayım.

Şu anda YouTube kanalımızın aylık yaklaşık 559.000 görüntülenmesi ve 4.668 abonesi var. Tabi gün geçtikçe izlenme ve abone sayısının net bir şekilde artacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü neredeyse %90’a yakın olumlu geribildirim alıyorum. Bu geri bildirimler sayesinde daha ekstrem videolar çekmeyi düşünüyorum.

Bu kanalın resmî web sitesi tech-worm.com ancak benim kişisel bloğum şu an bulunduğunuz web site olan siyahkarga.com. Bu siteyi yakın zamanda açtım ve birkaç tasarım değişikliğinden sonra burada yazmaya başlayacağım. Blog tamamen fikirlerime ait güncel içeriklerden olacak, ancak tech-worm.com bilişim/teknoloji konusunda çizgisinden bir değişikliğe gitmeyecek.

Ayrıca tech-worm.com web sitesine makale yazmak isteyenler ücret karşılığında yazı yazabilirler. Her makale için başlangıç olarak 25 TL ödediğimi belirteyim. Bu konu ile ilgili daha sonra (7 gün içinde) detaylı bir yazı yazacağım. Öğrenci olup, para kazanmak isteyenler bu detaylı yazıyı paylaştıktan sonra benimle iletişime geçebilirler.

Arkadaşlar bu sitenin hakkında kısmında bana ait biyografime ulaşabilirsiniz. Ben üniversitede ve bazı okullarda zamanında bilgisayar, biyoloji ve ilkyardım gibi eğitimler verdim. Asıl mesleğim Biyoloji Öğretmenliği olsa da farklı bir alanda çalıştığımı belirteyim.

Herhangi bir sorun, eleştiri, fikir, istek, dilek vs. varsa bana yazmaktan çekinmeyiniz.

Selametle kalın.

Maskenizi takmayı, sosyal mesafeye uymayı ihmal etmeyin.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi