ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma | %100 Kesin Çözüm | Güncel Yöntem!

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere basit bir şekilde “Euro Truck Simulator 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?” sorusuna cevap vereceğiz. ETS 2’de hız sınırı kaldırma işlemi olabildiğince basittir. Standart olarak tüm çekiciler 90 km hıza ayarlanmıştır. Bu nedenle 90 km/s hızın üzerine çıkamazlar. Ancak ayarlarda yapacağınız küçük bir değişiklik ile bu hız sınırlamasını kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu işlemi uygulamalı olarak öğrenmek için alttaki videoyu izleyerek Euro Truck Simulator 2’de hız sınırı kaldırma işlemini öğrenebilirsiniz. Hazırsanız başlayabiliriz.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma – 1. Yöntem!

  İlk olarak oyuna giriş yaptıktan sonra gelen bilgi ve ayar panelinde Seçenekler sekmesini tıklıyoruz.

Gelen panelde Oynanış sekmesindeki Oyun Tercihleri veya Oyun Seçenekleri sekmesini tıklıyoruz.

Son olarak gelen pencerede Çekici Ayarları bölümünün alt kısmına doğru ilerleyerek Hız Sınırlayıcısı sekmesinin karşısındaki tiki (check işaretini) kaldırıyoruz ve üstten çarpı simgesine tıklayarak pencereden çıkıp ardından oyunumuza giriş yapıyoruz. Artık bu aşamadan sonra oyumuzda hız sınırı olmadan dilediğimiz hızlara çıkabiliriz.

İşlemlerimiz bu kadar. Herhangi bir sorunuz varsa yorum kısmından sormayı unutmayınız. Keyifli oyunlar dileriz. Selametle.

Önemli Not: ETS 2’de hız limiti kaldırma özelliği en son çıkan 1.4 güncellemesiyle oyuna eklenmiştir. Seçenekler – Oynanış sekmelerinden sonra açılan pencerede Hız Sınırlayıcı işaretini (tiki) kaldırıp çekici hızını 90 km/h üzerine çıkabilirsiniz.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma – 2. Yöntem!

ETS 2’de hız sınırı kaldırmanın ikinci yöntemi ise config.cfg dosyasında yapacağımız küçük bir değişiklik.

Bunun için ilk olarak C: sürücüsüne gidiyoruz.  Burada “Kullanıcılar” klasörüne girdikten sonra karşımıza pencerede “Kullanıcı Adımızın” bulunduğu klasöre girip  “Belgeler | Euro Truck Simulator 2 | Profiles” klasörüne kadar gidiyoruz. Burada hali hazırda rakam ve harflerden oluşan bir klasör bizi karşılayacak.

Bu klasöre girip config.cfg dosyasını sağ tıklayarak birlikte aç dedikten sonra, not defteri ile açıp uset g_use_speed_limiter “1”, komutundaki 1 yazan yeri 0 yapıp CTRL+S veya kaydet diyoruz. Bundan sonra oyuna girdiğimizde hız sınırı kalkmış oluyor.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma – 3. Yöntem!

Bu yöntem ETS 2’de en çok bilinen hız sınırı kaldırma yollarından biridir ve eski sürümlerde geçerlidir. Öncelikle hemen burada bulunan bağlantıdan (tıkla) Euro Truck Simulator 2 Hız Yamasını indirilelim ve üzerine sağ tıklayıp klasöre çıkartalım.

Ardından ets2-hiz-yamasi.scs dosyasını sırasıyla C: Sürücüsü | Users (Kullanıcılar) | Kullanıcı Adınız | Documents (Belgeler) | Euro Truck Simulator 2 | Mod klasörüne atalım. Daha sonra oyuna girerek çekicinizi (tırınızı) hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

ets 2 hız sınırı kaldırma 2021, ets 2 hız sınırı kaldırma 2022, ets 2 hız sınırı kaldırma modu, ets 2 150 hız sınırı kaldırma, ets 2 hız hilesi, ets 2 300 km hız modu, ets 2 1.40 hız sınırı kaldırma, ets 2 hız limiti, euro truck simulator 2 hız sınırı nasıl kaldırılır, euro truck simulator 2 hız sınırı kaldırma.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi