Netflix, “Travelers” Dizisini İptal Ettiğini Açıkladı!

Netflix, zamanda yolculuk dizisi Travelers’ı iptal ettiğini duyurdu. Üçüncü sezonu 14 Aralık 2018‘te Netflix’e gelen dizinin 4. sezonu olmayacak. Kanada-Amerikan ortak yapımı bilim-kurgu dizisinın final haberi, başrol oyuncusu Eric McCormack tarafından duyuruldu.

McCormack sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Birçoğunuz dördüncü sezon ihtimalini sorarken bazılarınız da ‘eğer bittiyse, ne kadar dokunaklı, şaşırtıcı ve derin bir final’ diyorsunuz. Korkarım bu bir son. Gelecek neler getirir bilemeyiz ancak Travelers Program 1 tamamlandı. 3468’den sevgilerle.

Travelers, günümüzün yüzlerce yıl ilerisinde karanlık bir atmosferde geçiyor. Dizide hikaye, günümüzden yüzlerce yıl sonrasında geçiyor. Kıyamet sonrası, insan nüfusu çok azalmıştır. Gelecekte teknoloji gelişmiştir ve bir grup insan zaman makinesi keşfederler. Kendilerine “Travelers” adını veren bu grup, 21. yüzyıla geri gönderilerek, kıyamete sebep olan olayları önleyip, geleceği şekillendirmek isterler.

Travelers‘ın oyuncu kadrosunda ayrıca MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman, Patrick Gilmore, J. Alex Brinson, Leah Cairns ve Jennifer Spence gibi isimler yer alıyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Brad Wright, John G. Lenic, Carrie Mudd ve Eric McCormack görev yapıyor.

Dizi, 17 Ekim 2016‘da Kanada’da ve 23 Aralık 2016‘da dünya çapında gösterime girdi. 2017’de ikinci sezon ve 14 Aralık 2018’de üçüncü sezon yayınlandı.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi