Euro Truck Simulator 2 Hileleri

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere basit bir şekilde “Euro Truck Simulator 2 Hileleri” konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle oyunlarda hile yapmanızı pek tavsiye etmiyorum ama ünlü filozofun da dediği gibi; “kazanamıyorsan hile yap” sözünden yola çıkarak sizlere ETS 2’de popüler bazı hileleri nasıl yapacağınızı kısaca anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle “Euro Truck Simulator 2 Hilelerini” kullanabilmeniz için komutları gireceğiniz konsol menüsünü aktif etmeniz gerekiyor. Her oyunda farklılık gösteren bu konsol menüsüne ETS 2’de ulaşabilmek için iki ayrı komut satırında değişiklik küçük bir değişiklik yapmanız gerekiyor.

ETS 2’de Hile Nasıl Yapılır?

– İlk olarak oyuna ait config.cfg dosyasına ulaşmamı gerekiyor. Bunun için sırasıyla; C: Sürücüsü | Users (Kullanıcılar) | Kullanıcı Adınız | Documents (Belgeler) | Euro Truck Simulator 2 klasörüne kadar gidelim ve burada bulunan config.cfg adlı dosyayı sağ tıklayıp birlikte aç diyerek not defteri ile açalım.

– Ardından klavyeden CTRL+ F tuşuna basarak uset g_console “0” satırını bulalım ve bu satırı bulduktan sonra satırdaki 0 değerini 1 olarak değiştirelim.

– Ardından tekrar klavyeden CTRL+ F tuşuna basarak uset g_ developer “0” satırını bulalım ve bu satırı bulduktan sonra satırdaki 0 değerini 1 olarak değiştirelim.

– Son olarak not defteri penceresindeyken sol üstteki dosya kısmına tıklayıp “Kaydet” diyelim.

– Şimdi oyuna dönelim ve oyun içindeyken klavyenizdeki ESC tuşu altında TAB tuşu üzerindeki “é tuşuna” basarak hile konsolunu açtıktan sonra internet veya farklı bir kaynaktan edindiğiniz hile kodlarını girerek oyunu hileli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz hile kodları ve ne işe yaradıklarına dair açıklamaları aşağıda sizin için listeledik. Burada herhangi bir özelliği açmak için sonunda 1 kapatmak içinse 0 değerini girmeniz gerekiyor.

Hile Kodu Açıklaması
cheat rating (0-23) Bu hile kodu şirketlerin rating seviyesini belirleyip şirketlerin geleceği ile oynama şansı veriyor.
edit Bu kod dünya haritasına erişim olanağı verir.
cheat driver Şirketinize rastgele yeni bir şoför ekler.
g_police 0 Oyundaki polis ekiplerini ortadan kaldırır.
g_traffic 0 Oyundaki trafik mekaniğini kapatır.
g_fps 1 Oyunda aldığınız FPS değerini görmenizi sağlar.
g_minicon 1 Oyunda aldığınız FPS değerini görmenizi sağlar.
save Oyunu anını kaydetmenizi sağlar.
g_get_time XX Oyun içerisindeki zamanı değiştirmenize imkan verir.
 r_vsync Vsync değerini açar veya kapatır.
warp XX Oyunun hızınızı değiştirir.
g_set_weather X f/i Oyunun hava durumunu değiştirir. Tek sayılar yağmur çift sayılar güneşlidir. X yerine tek veya çift sayı girin.
g_set_time XX [YY] Oyunun saatini değiştirir. “g_set_time 21 30” gibi.
warp 0.8 Oyunun simülasyon hızını değiştirir.

Bu verdiğimiz “ETS 2 Hile Kodları” ile programsız bir şekilde hile kullanımına erişim sağlayabildiğiniz gibi, “Cheat Engine” programını internet üzerinden aratarak kişisel bilgisayarınıza indirdikten sonra ETS gibi onlarca oyunun hile bilgilerine ulaşabilirsiniz.  Cheat Engine oyun içinde hile yapmanıza olanak sağlarken bazen işlevsel dosyalara da müdahale de bulanabilir. Bu yüzden hile kullanımı sırasında oyununuzda çökme ve benzeri hatalarla karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle bir hile programı olan “Cheat Engine” programını kullanmadan önce oyun içi ilerleyişinizi korumak adına oyununuzu yedeklemeniz tavsiye edilir.

Etiket: euro truck simulator 2 hileleri, euro truck simulator 2 hileleri, ets 2, ets 2 hileleri, ets 2 hile, ets 2 hileleri nelerdir, ets 2 hile kodlar, ets 2 hile komutları, euro truck simulator 2 hile kodları.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi