Youtube Abone Ol Butonu Ekleme

Herkese Merhaba. Bu yazımızda “Youtube Abone Ol Butonu Ekleme” konusu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. İzlediğimiz YouTube videolarında genel olarak sağ alt kısımda bir abone ol butonu bulunuyor. Bu buton kanalınıza abone olmak isteyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Videonuzu beğenen veya video izlerken kanalınıza abone olmak isteyen bir kişi, bu abone ol butonu sayesinde hızlı bir şekilde kanalınıza abone olabilmektedir. Şimdi sizlere bu butonun nasıl ekleneceğini gösterelim.

1- Öncelikle YouTube kanalımızı açıyoruz ve ardından sağ üst kısımdaki “Profil Fotoğrafımıza” tıklıyoruz. Açılan panelden “YouTube Studio” sekmesini seçiyoruz.

  

2- Gelen sayfada sol taraftaki “Özelleştirme” sekmesini seçip, üstte bulunan “Markalama” kısmını tıklıyoruz. Ardından “Video Filigranı” kısmına geliyoruz. Burası sizin “Abone Ol” butonu ekleyeceğiniz yer oluyor. Önceden tasarladığınız veya Google ortamında indirmiş olduğunuz bir Abone Ol butonunu buraya yükleyebilirsiniz.

3- Yükleme işleminden sonra karşımıza üç seçenek çıkıyor. Yüklediğiniz abone ol butonunu video bitiminde, özel bir başlangıç zamanında veya tüm video boyunca gösterimini sağlayabilirsiniz. Abone ol butonu, videolarınızda video oynatıcının sağ köşesinde gösterilir.

Alttaki linkten 10 adet abone ol butonunu indirip dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Abone Ol Butonlarını İndirmek İçin | Tıklayınız…

(Not: Altta beğendiğiniz butonun üzerini sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” diyerak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Toplu halde indirmek için üstteki linki tıklayınız.)

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi