Telefondan Google Hesabı Nasıl Kaldırılır?

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “Telefondan Google Hesabı Nasıl Kaldırılır?” sorusuna cevap vereceğim.  İşlemlerimiz oldukça basit, ancak küçük bir hatırlatma yapayım. Telefondan “Google Hesabı Kaldırma” ile “Google Hesabı Silme” farklı şeyler. Google hesabı dediğimiz şey aslında bir syhkarga@gmail.com gibi bir Gmail adresi oluyor. Android bir telefonu tüm özellikleri ile kullanmak için telefona bir gmail hesabı eklemek gerekiyor. Dilerseniz bu gmail hesabını hesabını telefondan silip başka bir hesap ekleyebilirsiniz.

“Google Hesabı Silme” işlemi ise Gmail hesabının tamamen, kalıcı olarak silinmesi işlemidir. Bu işlemi aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. Şimdi hazırsanız “Telefondan Google Hesabı Nasıl Kaldırılır?” sorusunun cevabını verelim.

Telefondan Google Hesabı Nasıl Kaldırılır?

1- Telefonumuzdan “Ayarlar” sekmesine gidiyoruz. Gelen pencerede “Hesaplar & Senkronisazyon” sekmesine ardından “Google” sekmesini seçiyoruz.

2- Karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecektir. Burada en alttaki “Daha Fazla” seçeneğini seçiyoruz. Ardından Hesabı Kaldır seçeneklerini seçtiğimizde Google Hesabı telefonumuzdan tamamen kaldırılmış oluyor.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi