#YouTube ABONE SAYISI GİZLEME ve GÖSTERME | Yeni Yöntem!

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “YouTube Abone Sayısı Gizleme veya Gösterme” konusu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca en alttaki videoyu izleyerek uygulamalı bir şekilde YouTube kanal gizleme işlemini öğrenebilirsiniz. Hazırsanız başlayabiliriz.

Youtube kanalına sahip olan herkes kanalını farklı kişisel tercihlerine göre düzenleyebiliyor. Bu kişiselleştirilebilir özelliklerden bir tanesi de  Youtube kanalı abone sayısı gizleme işlemi olduğunu belirtelim. Youtube’de kullanıcılar kanallarının abone sayısını nasıl gizleyeceğini veya göstereceğini internet üzerinden araştırıyor. Youtube abone sayısı gizleme işlemleri için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1– Youtube’de abone sayısını gizlemek için öncelikle Gmail hesabınızla oturum açmanız gerekmektedir.

2– Hesabınızda oturum açmanızın ardından Youtube Studio‘ya giriş yapın veya bu (tıkla) linke tıklayın.

3– Açılan YouTube Studio ana sayfasında sol tarafta bulunan profil resminizin ve kanalınızın kontrol panelinin bulunduğu alanda en aşağı inerek “Ayarlar” sekmesine tıklayın.

4– Ardından açılan Ayarlar bölümünde “Kanal” sekmesine tıklayalım.

5– Karşınıza gelen ekranda “Gelişmiş Ayarlar” sekmesini seçerek sayfadan aşağı doğru inin.

6– Çıkan Abone Sayısı bölümünde bulunan “Kanalıma abone olan kullanıcıların sayısını göster” seçeneğinin onay işaretini kaldırın ve kaydet diyelim.

Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak kanalınızın abone sayısını gizleyebilirsiniz.

hala anlatacak bir şeyler var!

Bir yanıt bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Altbilgisi