Youtube Beğeni Sayısı Gizleme | Beğenme – Beğenmeme Sayısını Gizleme!

Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “Youtube Beğeni Sayısı Gizleme | Beğenme – Beğenmeme Sayısını Gizleme” konusunda kısaca bilgi vermeye çalışacağım.

YouTube üzerinden bir çok kişi her gün çekilen milyonlarca videoyu izlemektedir. Bazen izleyen taraf değil de kendinizin izlenilmesini istediğiniz tarafta olabilirsiniz. Size ait bir YouTube kanalı ile Youtuber olarak kendi kanalınıza video yüklemesinde bulunabilirsiniz.

Çekmiş olduğunuz videoları kendi hesabınıza yükleyerek ve daha sonra video başlığını ekleyerek videonuzu bir çok kişi tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere YouTube kanalınızda yer alan videolarınızın beğeni sayısını gizleme işleminden bahsedeceğiz.

Eğer sizde istatistik bilgilerinizi yani abone sayısı ve beğeni sayısını gizlemek istiyorsanız aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.

YouTube kanalınızda yer alan beğeni ve abone sayısını kaldırmak için https://www.youtube.com/ ana sayfasına gittikten sonra sağ üstten profil fotoğrafınıza tıklayıp “Youtube Studio” sekmesini seçin.

Daha sonra İçerik alanına tıklayın. Gelen pencerede video yazan alanın solundaki kutucuğu seçili hale getirdikten sonra “Tümünü Seç” diyelim. Tümünü seç dedikten sonra “Düzenle” sekmesini seçelim.

Açılan panelden “Kullanıcı Puanlarını” tıklayalım.

Bu alanda yer alan yeni değeri “Kapalı” yaptıktan sonra “Videoları Güncelle” diyelim. İşlemimiz tamamdır. Bundan sonra videolarınızın altında beğenme ve beğenmeme yani like ve disslike sayıları görünmeyecektir.

Yukarıda olan işlemler dışında https://www.youtube.com/account_privacy adresine geçiş yaparak abone ve oynatma listesini gizleyebilirsiniz. Bu adımları takip ettikten sonra beğeni ve oynatma listeniz artık görünmeyecektir.

hala anlatacak bir şeyler var!

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer